+48 730 720 113 przedszkole@salez-wroc.pl

Serdecznie witamy Państwa w Salezjańskim Przedszkolu we Wrocławiu działającym w Zespole Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu. 

W roku szkolnym 2021/2022 planujemy otwarcie dwóch grup dla 3,4 i 5 latków.  Zapraszamy do rozpoczęcia edukacji w naszym zespole, która może potrwać aż do ukończenia liceum czy też technikum. Nasze salezjańskie przedszkole zapewni Państwa pociechom bezpieczeństwo, radość, wartości chrześcijańskie oraz wszechstronny i ciekawy rozwój wiedzy i talentów na miarę XXI wieku.  

Aby dziecko stało się naszym uczniem potrzebne jest złożenie dwóch dokumentów: 1. podanie z prośbą i motywacją 2. kwestionariusz zgłoszeniowy  Dokumenty te można przesłać w formie skan na sekretariat@salez-wroc.pl bądź osobiście dostarczyć do sekretariatu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.00.

Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc, a  liczba miejsc jest ograniczona. Nasze przedszkole nie uczestniczy w miejskiej rekrutacji elektronicznej. 

O przyjęciu będziemy informować Państwa na bieżąco.  W razie pytań lub chęci zobaczenia przedszkola zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z sekretariatem pod numerem +48 730 720 113.